+48 602 194 131

O nas

Blisko od 30 lat zajmujemy się prowadzeniem oraz formowaniem pięknych roślin ozdobnych. W naszej ofercie znajdują się drzewa i krzewy formowane w stylu np. bonsai.

Posiadamy bardzo szerokową ofertę drzew i krzewów ozdobnych ale również służymy pomocą w transporcie oraz posadzeniu wybranych egzemplarzy na ogrodzie lub przy firmie.

Nasza firma zajmuje się również projektowaniem i wykonywaniem ogrodów dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Wykonujemy kompleksową realizację projektu wraz z późniejszymi usługami utrzymania i pielęgnacją ogrodu.

Działamy etapowo, projekty zawsze konsultujemy z klientem, aby w 100% spełnić jego oczekiwania.
Po pełnej akceptacji klienta przystępujemy do realizacji.

Dzięki temu, że posiadamy własną szkółkę drzew i krzewów ozdobnych, możemy zaoferować Państwu ciekawe i rzadkie okazy, które są prowadzone, przez nas od lat. Nasze drzewa i krzewy ozdobne idealnie ozdobią każdy ogród, taras czy patio.

W przygotowanej przez nas ofercie znajdziecie Państwo, także takie usługi jak: koszenie trawy, pielęgnacja roślin, nawożenie, formowanie krzewów, opryski oraz wszelkie inne konieczne prace związane z dbaniem o ogród.

Wybrane realizacje