+48 602 194 131

Projektujemy

Ogrody przydomowe

Projektujemy atrakcyjne ogrody przydomowe, w których będziecie Państwo mieli możliwość błogiego wypoczynku w gronie najbliższych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu sprawimy, aby Twój przydomowy ogród był wyjątkowym miejscem do spędzania wolnego czasu. Każdy projekt ogrodu konsultujemy z klientem, tak aby były możliwie najlepiej dopasowane do jego potrzeb.

Zieleń publiczną

Przygotowujemy projekty zieleni publicznej, która cechuje się elegancją, zgodą z aktualnymi trendami projektowymi i przede wszystkim łatwością w utrzymaniu. Wykonujemy projekty zieleni publicznej kompleksowo tak, aby idealnie współgrała z istniejącą już architekturą krajobrazu. Dbamy o każdy szczegół począwszy od wyboru roślin, po nawierzchnie i elementy dekoracyjne.

Tarasy i balkony

Aranżujemy zieleń na tarasach i balkonach, których przestrzeń jest przedłużeniem części mieszkalnej. Dzięki zastosowaniu zdrowych roślin, dostosowanych do warunków panujących na tarasach i balkonach zyskujecie Państwo miejsce do spędzania czasu na zewnątrz w cieplejsze dni. Każdą przestrzeń staramy się w ciekawy i nowoczesny sposób zaaranżować tak, aby stanowiła ozdobę domu.

Systemy automatycznego nawadniania

Projektujemy w pełni automatyczne systemy nawadniania dzięki czemu ogród podlewany jest bezobsługowo za pomocą zraszaczy, mikrozraszaczy i linii kroplujących, które dobieramy do rodzaju roślinności jaka jest zasadzona w Państwa ogrodach. Systemy te maja wiele zalet, gdyż umożliwiają racjonalizowanie zażycia wody i oszczędzają czas, który musielibyśmy poświecić na podlewanie.

Projektujemy ogrody marzeń

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnego projektowania ogrodów marzeń i terenów zielonych. Projektując dbamy o każdy szczegół, bierzemy pod uwagę funkcjonalność, użyteczność, estetykę i oczekiwania klienta. Każdy wykonany przez nas projekt ma charakter indywidualny i jest ściśle dopasowany do potrzeb inwestora.. Dobieramy rośliny biorąc pod uwagę rodzaj gleby i nasłonecznienie tak, aby cieszyły swoim wyglądem przez lata.

Wybrane realizacje