+48 602 194 131

Profesjonalne podejście do zakładania ogrodu

Profesjonalny dobór produktów i roślin

Oferujemy profesjonalny dobór zieleni w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie z zakresu hodowli roślin ozdobnych. Opracujemy szczegółowy plan nasadzeń uwzględniając przy tym preferencje klienta i wymagania roślin co do środowiska i nawodnienia. Sprawimy, aby ogród cieszył pięknem przez cały rok.

Dla osób indywidualnych i biznesowych

Założymy ogród, rabatę lub udekorujemy taras roślinami ozdobnymi zarówno dla osób indywidualnych jak i firm i instytucji. Przygotujemy i wykonamy projekt kompleksowo, począwszy od wyboru materiałów, po dobór roślin i wykonanie nasadzeń.

Ogrody małe i duże

Wykonujemy małe i duże przydomowe ogrody oraz wielkopowierzchniowe nasadzenia w parkach i na skwerach miejskich. Oferujemy zarówno małe szybkorosnące rośliny jak i wieloletnie, uprawniane i prowadzone w naszej szkółce bardzo rzadkie i niezwykle efektowne okazy drzewek i krzewów ozdobnych.

Posiadamy wszystkie narzędzia

Posiadamy profesjonalne narzędzia do przycinania i wertykulacji trawników i formowania krzewów. Dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o zakup i przechowywanie sprzętu, a nasze usługi ogrodnicze są kompleksowe.

Profesjonalne zakładanie ogrodów

Od kilku lat zajmujemy się profesjonalnym zakładaniem ogrodów. To pracochłonne i skomplikowane zajęcie stało się naszą pasją. Przez lata pracy w tej branży wykonaliśmy wiele ogrodów, trawników, skwerów czy nasadzeń roślin. Dzięki wiedzy i dużemu doświadczeniu dobieramy rośliny do gleby i warunków w jakich będą rosły, tak aby sprostać oczekiwaniom inwestorów. W wielu założonych przez nas ogrodach, osiągnęliśmy rezultat z którego jesteśmy dumni.

Wybrane realizacje